
Універсальний кабель USB для заряджання мобільних телефонів 3 в 1 Apple Lightning, micro USB, Type C
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 77322
+380 (97) 041-15-19
Киевстар, Viber, Telegram
- +380 (50) 041-15-19Vodafone
- +380 (73) 041-15-19Life cell
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальний кабель USB для заряджання мобільних телефонів 3 в 1 Apple Lightning, micro USB, Type C
Універсальний USB кабель для заряджання мобільних телефонів 3 в 1 - відмінний трійник, що дозволяє заряджати одночасно 3 пристрої з різними портами. Кабель сумісний практично з усіма гаджетами. Є стандартний Micro USB для Android пристроїв, lightning для Apple і навіть новітній USB 3.1 Type-C. Виріб покритий гумою, що забезпечує відмінний захист для шнура, запобігаючи його перелому. Відмінно підходить як для людей, що часто перебувають за кермом, так і для великих сімей - дозволяє одночасно заряджати відразу 3 технічні вироби!
Тип рознімання: Apple Lightning, micro USB, Type C
Характеристики:
- USB: Quick Charge 3.0
- Підтримка швидкого заряджання
- Пропускна потужність: 18 Вт
- Вхід: 1 х USB
- Вихід: 1 хMicro USB Android
- Вихід: 1 х Type-C Android
- Вихід: 1 х Lightning Apple
- Довжина кабелю: 1,2 м
Комплектація:
- USB кабель 3 в 1 Lightning, micro USB, Type C
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | micro-USB |
| Номінальна сила струму | 3.5 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 12 В |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Довжина | 120.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Кабель |
| Швидке заряджання | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴


